POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
Studia Podyplomowe

Celem studiów jest wyposażenie Słuchaczy w nowoczesną wiedzę i rozwiązania praktyczne, które pozwolą zoptymalizować funkcjonowanie placówek medycznych i posłużyć do budowania ich przewagi konkurencyjnej oraz wizerunku.

Studia adresowane do absolwentów wyższych uczelni (w tym medycznych) pełniących lub przygotowujących się do pełnienia funkcji kierowniczych średniego i wyższego szczebla w podmiotach medycznych, organizacjach i jednostkach zajmujących się nadzorem nad placówkami świadczącymi usługi medyczne.

Placówki medyczne codziennie borykają się z nowymi wyzwaniami. To właśnie osoby pełniące funkcje kierownicze musza im sprostać podejmując decyzje, które decydują o bezpieczeństwie i jakości świadczonych usług. Od opracowanych przez menedżerów i właścicieli placówek medycznych strategii rozwoju zależy wynik finansowy, relacje interpersonalne oraz wizerunek podmiotów świadczących usługi medyczne.

Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom ciągłego poszerzenia wiedzy pracowników pełniących lub przygotowujących się do pełnienia funkcji kierowniczych w podmiotach medycznych i jednostkach zajmujących się nadzorem nad placówkami świadczącymi usługi medyczne Wydział Ekonomii i Zarzadzania wspólnie z Ogólnopolskim Centrum Badania, Edukacji i Monitorowania Problemów Płodności w roku akademickim 2017/2018 ogłasza nabór na: Studia Podyplomowe Zarządzanie Placówką Medyczną

Uwaga! Rekrutacja na Studia Podyplomowe Zarządzanie placówką medyczną rozpoczyna się 15.05.2017r.  Zapraszamy!