POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
Galeria

Zakład Ekonometrii i Statystyki:
Kierownik:

  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
dr hab. Józef Rogowski,   prof.UwB     rogowski@uwb.edu.pl     

poniedziałek 13:15 - 14:45

Uwaga!

Konsultacje z dnia 2 wrzesnia odbęda się dnia 2 pażdziernika.

 

Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail   konsultacje
dr hab. Ewa Roszkowska,  prof.UwB e.roszkowska@uwb.edu.pl

 poniedziałek 11:15 - 12:45 

dr hab. Dorota Perło dorota.perlo@uwb.edu.pl

piątek 17:00 - 18:30

 

dr Paweł Jamróz p.jamroz@uwb.edu.pl

 wtorek 15:30 - 17:00

dr Beata Madras-Kobus

(umowa zlecenie)

b.kobus@uwb.edu.pl

sobota 12:45 - 13:30 (zjazdy pierwszych roczników)

  niedziela 9:45 - 10:15 (zjazdy wyższych roczników)

 
 
dr Jacek Marcinkiewicz marcinkiewicz_J@o2.pl

środa 11:30 - 13:00  

dr Elżbieta Misiewicz e.misiewicz@uwb.edu.pl

poniedziałek 11:30-13:00 

dr Iwona Skrodzka i.skrodzka@uwb.edu.pl

środa 13:00 - 14:30

Uwaga!

Terminy najbliższych konsultacji: 11, 18 oraz 25 września godz. 10.00-11.30.

mgr Paweł Konopka

 p.konopka@uwb.edu.pl 

czwartek 8:15 - 9:45

 

 

 

 

 

 

Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
     
mgr Renata Karwowska   urlop
mgr Ewa Piotrowska