POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony

 

 
Katedra Ekonomii Politycznej
Kierownik:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze letnim 2017/2018
prof. dr hab. Robert W. Ciborowski  r.ciborowski@uwb.edu.pl  poniedziałek 13.15-14.45

 

 
Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze letnim 2017/2018
prof. dr hab. Kazimierz S. Meredyk kmeredyk@gmail.com

poniedziałek 9:00-9:45 i 12:30-13:15

dr hab. Aleksander Maksimczuk, prof. UwB aleksander.maksimczuk@wp.pl

środa 9.30-11.00

dr hab. Ewa Gruszewska, prof. UwB gruszew@uwb.edu.pl

wtorek 10.00-11.30 

dr Dorota Roszkowska d.roszkowska@uwb.edu.pl zwolnienie lekarskie
dr Katarzyna Wierzbicka kwierzbicka@o2.pl

urlop naukowy

dr Luiza Kostecka-Tomaszewska luizakostecka@o2.pl

poniedziałek 14.00-15.30

dr Magdalena Owczarczuk m.owczarczuk@uwb.edu.pl 

poniedziałek 10:00-11:30

dr Zofia Karczewska

 z.karczewska@uwb.edu.pl

poniedziałek 13:00-14:30
mgr Anna Protasiewicz anna.protasiewicz@wp.pl

zwolnienie lekarskie

mgr Kinga Karpińska k.karpinska@uwb.edu.pl

czwartek 11:30-13:00
dnia 10.05.2018 konsultacje odwołane

mgr Roderyk Gołaszewski  roderykgolaszewski@gmail.com

wtorek 16:40-18:10

 

 

 
Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Maciej Jan Jodkowski    
mgr Stanisław Khaliava stanislav.kholiavo@gmail.com   sobota 12:00-13:30
mgr Daniel Kużbiel danielkuzbiel@gmail.com   sobota 12:00-13:30
mgr Piotr Zbigniew Żukowski    
mgr Jerzy Janowicz  jjanow@interia.pl   niedziela 13:00-13:30 i 14:30-15:30
mgr Renata Biełasz r.biealsz@uwb.edu.pl   sobota 13:00-14:30