POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
Galeria

 

 
Katedra Ekonomii Politycznej
Kierownik:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze letnim 2017/2018
prof. dr hab. Robert W. Ciborowski  r.ciborowski@uwb.edu.pl  poniedziałek 9:30-11:00

 

 
Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze letnim 2017/2018
prof. dr hab. Kazimierz S. Meredyk kmeredyk@gmail.com

wtorek 12.00 - 14.00

dr hab. Aleksander Maksimczuk, prof. UwB aleksander.maksimczuk@wp.pl

środa 9.30-11.00

dr hab. Ewa Gruszewska, prof. UwB gruszew@uwb.edu.pl

wtorek 10.00-11.30

dr Dorota Roszkowska d.roszkowska@uwb.edu.pl 03 września - 12:30-14:00
19 września - 17:30-19:00
21 września - 17:30.-19:00
24 września - 11:30-13:00
dr Katarzyna Wierzbicka kwierzbicka@o2.pl

urlop naukowy

dr Luiza Kostecka-Tomaszewska luizakostecka@o2.pl

poniedziałek 11:30-13.00

dr Magdalena Owczarczuk m.owczarczuk@uwb.edu.pl 

poniedziałek 10:00-11:30

dr Zofia Karczewska

 z.karczewska@uwb.edu.pl

zwolnienie lekarskie
mgr Anna Protasiewicz anna.protasiewicz@wp.pl

zwolnienie lekarskie

mgr Kinga Karpińska k.karpinska@uwb.edu.pl

poniedziałek 10:00-11:30

     

 

 

 
Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Stanisław Khaliava stanislav.kholiavo@gmail.com   
mgr Jerzy Janowicz  jjanow@interia.pl  
mgr Renata Biełasz r.biealsz@uwb.edu.pl  
mgr Piotr Zbigniew Żukowski