POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
Galeria

 

 
Katedra Ekonomii Politycznej
Kierownik:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze letnim 2017/2018
prof. dr hab. Robert W. Ciborowski  r.ciborowski@uwb.edu.pl  poniedziałek 13.15-14.45

 

 
Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze letnim 2017/2018
prof. dr hab. Kazimierz S. Meredyk kmeredyk@gmail.com

wtorek 12.00 - 14.00

w dniach: 22.07, 25.07
konsultacje odbędą się w godzinach 11.00 -12.30.
konsultacje z 14.07.2018 zostały przeniesione na 18.07.2018 w godzinach 11.30 - 13.00
urlop wypoczynkowy: 23.07 - 31.08

dr hab. Aleksander Maksimczuk, prof. UwB aleksander.maksimczuk@wp.pl

środa 9.30-11.00
urlop wypoczynkowy: 25.07 - 31.08

dr hab. Ewa Gruszewska, prof. UwB gruszew@uwb.edu.pl

wtorek 10.00-11.30 
urlop wypoczynkowy: 30.07 - 31.08
i 14.09 - 20.09

dr Dorota Roszkowska d.roszkowska@uwb.edu.pl zwolnienie lekarskie
dr Katarzyna Wierzbicka kwierzbicka@o2.pl

urlop naukowy

dr Luiza Kostecka-Tomaszewska luizakostecka@o2.pl

poniedziałek 11:30-13.00
urlop wypoczynkowy: 16.07 - 05.09

dr Magdalena Owczarczuk m.owczarczuk@uwb.edu.pl 

poniedziałek 10:00-11:30
urlop wypoczynkowy: 23.07 - 03.09

dr Zofia Karczewska

 z.karczewska@uwb.edu.pl

poniedziałek 13:00-14:30
urlop wypoczynkowy: 16.07 - 05.09
mgr Anna Protasiewicz anna.protasiewicz@wp.pl

zwolnienie lekarskie

mgr Kinga Karpińska k.karpinska@uwb.edu.pl

poniedziałek 10:00-11:30
urlop wypoczynkowy: 01.08 - 07.09

mgr Roderyk Gołaszewski  roderykgolaszewski@gmail.com

wtorek 15:30-17:00
urlop wypoczynkowy: 02.07 - 03.09

 

 

 
Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Stanisław Khaliava stanislav.kholiavo@gmail.com    sobota 12:00-13:30
mgr Jerzy Janowicz  jjanow@interia.pl  niedziela 13:00-13:30 i 14:30-15:30
mgr Renata Biełasz r.biealsz@uwb.edu.pl  sobota 13:00-14:30
mgr Piotr Zbigniew Żukowski