POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony

 

 
Katedra Ekonomii Politycznej
Kierownik:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018
dr hab. Robert W. Ciborowski, prof. UwB  r.ciborowski@uwb.edu.pl  poniedziałek 13.15-14.45

 

 
Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018
prof. dr hab. Kazimierz S. Meredyk kmeredyk@gmail.com

poniedziałek 11.30-13.00

dr hab. Aleksander Maksimczuk, prof. UwB aleksander.maksimczuk@wp.pl

środa 9.30-11.00

dr hab. Ewa Gruszewska, prof. UwB gruszew@uwb.edu.pl

wtorek 10.00-11.30  

konsultacje w dniu 16.01.2018 r. przeniesione na 13.00-14.30

dr Dorota Roszkowska d.roszkowska@uwb.edu.pl zwolnienie lekarskie
dr Katarzyna Wierzbicka kwierzbicka@o2.pl

poniedziałek 13.15-14.45

dr Luiza Kostecka-Tomaszewska luizakostecka@o2.pl

poniedziałek 10.00-11.30

dr Magdalena Owczarczuk m.owczarczuk@uwb.edu.pl 

wtorek 11.15-12.45

konsultacje z dnia 16.01.2018 r.
przeniesione na 19.01.2018 r.
w godz. 14.45-16.15

dr Zofia Karczewska

 z.karczewska@uwb.edu.pl

piątek 15.15-16.45
mgr Anna Protasiewicz anna.protasiewicz@wp.pl

09.01.2018 r. (13.30-15.00),
12.01.2018 r. (15.00-16.30),
13.01.2018 r. (9.50-11.30)

mgr Kinga Karpińska k.karpinska@uwb.edu.pl

poniedziałek 13.15-14.45

mgr Roderyk Gołaszewski  roderykgolaszewski@gmail.com poniedziałek 17.45-19.15 

 

 

 
Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Agnieszka Borowska-Żywno    
mgr Maciej Jan Jodkowski    
mgr Stanisław Khaliava    
mgr Daniel Kużbiel    
mgr Piotr Zbigniew Żukowski    
mgr Jerzy Janowicz    
mgr Renata Biełasz