POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony

 

 
Katedra Ekonomii Politycznej
Kierownik:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
dr hab. Robert W. Ciborowski, prof. UwB  r.ciborowski@uwb.edu.pl  poniedziałek 13.15-14.45

 

 
Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail   konsultacje
prof. dr hab. Kazimierz S. Meredyk kmeredyk@gmail.com

poniedziałek 11.30-13.00

[urlop: 24.07-31.08]

dr hab. Anna Chmielak, prof. UwB annachmielak@gmail.com

wtorek 13.15-14.45

[urlop: 24.07-31.08; 11-16.09]

dr hab. Aleksander Maksimczuk, prof. UwB aleksander.maksimczuk@wp.pl

środa 13.15-14.45

[urlop: 24.07-31.08]

dr hab. Ewa Gruszewska gruszew@uwb.edu.pl

wtorek 14.30-16.00

[urlop: 17.07-01.09; 04.09]

dr Agnieszka Grzybowska a.grzybowska@uwb.edu.pl 

czwartek 8.00-9.30

[urlop: 01-31.08]

dr Dorota Roszkowska d.roszkowska@uwb.edu.pl zwolnienie lekarskie
dr Katarzyna Wierzbicka kwierzbicka@o2.pl

poniedziałek 13.15-14.45

[urlop: 17.07-31.08]

dr Luiza Kostecka-Tomaszewska luizakostecka@o2.pl

poniedziałek 11.30-13.00

[urlop: 20.07-31.08]

dr Magdalena Owczarczuk m.owczarczuk@uwb.edu.pl 

czwartek 13.15-14.45

[urlop: 20.07-01.09; 18-22.09]

mgr Anna Protasiewicz anna.protasiewicz@wp.pl

poniedziałek 11.30-13.00

[urlop: 12.07-01.09]

mgr Kinga Karpińska k.karpinska@uwb.edu.pl

poniedziałek 9.30-11.00

[urlop: 11.07-01.09; 5-13.09]

 

 

 
Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Agnieszka Borowska-Żywno    
mgr Maciej Jan Jodkowski    
mgr Stanisław Khaliava    
mgr Nina Andreeva    
mgr Daniel Kużbiel    
mgr Urszula Celina Wasilewska    
mgr Piotr Zbigniew Żukowski    
mgr Magdalena Andrzejewska