POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
Galeria

 

 
Katedra Ekonomii Politycznej
Kierownik:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze letnim 2017/2018
prof. dr hab. Robert W. Ciborowski  r.ciborowski@uwb.edu.pl czwartek 11:45-13:15

 

 
Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze letnim 2017/2018
prof. dr hab. Kazimierz S. Meredyk kmeredyk@gmail.com

poniedziałek 11:00-12:30

dr hab. Aleksander Maksimczuk, prof. UwB aleksander.maksimczuk@wp.pl

środa 15:15-16:45

dr hab. Ewa Gruszewska, prof. UwB gruszew@uwb.edu.pl

wtorek 13:00-14:30

dr Dorota Roszkowska d.roszkowska@uwb.edu.pl poniedziałek 15:00-16:30
dr Katarzyna Wierzbicka kwierzbicka@o2.pl

urlop naukowy

dr Luiza Kostecka-Tomaszewska luizakostecka@o2.pl

poniedziałek 11:30-13.00

dr Magdalena Owczarczuk m.owczarczuk@uwb.edu.pl 

poniedziałek 10:00-11:30
z dnia 19.11.2018 konsultacje przeniesione na 22.11.2018
w godz: 9:30-11:00

dr Zofia Karczewska

 z.karczewska@uwb.edu.pl

zwolnienie lekarskie
mgr Anna Protasiewicz anna.protasiewicz@wp.pl

urlop

mgr Kinga Karpińska k.karpinska@uwb.edu.pl

wtorek 11:30-13:00

Karolina Trzaska

k.trzaska@uwb.edu.pl

 piątek 13:15-14:45

 

 

 
Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Stanisław Khaliava stanislav.kholiavo@gmail.com   
mgr Jerzy Janowicz jerzy.janowicz@biacolor.pl środa 11:30-13:00
mgr Renata Biełasz r.biealsz@uwb.edu.pl  
mgr Piotr Zbigniew Żukowski    
 mgr Izabela Sarosiek