POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
 
Katedra Finansów, Rachunkowości i Informatyki
Kierownik:
    
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
dr hab. Grażyna Michalczuk, prof. UwB g.michalczuk@uwb.edu.pl

poniedziałek - godz. 8:00-9:30

 

 
Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail   konsultacje
dr hab. Nina Siemieniuk, prof. UwB  n.siemieniuk@uwb.edu.pl 

czwartek - godz. 9:45-11:15

dr Ewa Tokajuk e.tokajuk@uwb.edu.pl

poniedziałek
godz. 11:00 -  11:45 oraz 
16:30 - 17:15

dr Teresa Mikulska t.mikulska@uwb.edu.pl

    Konsultacje będą odbywały się
    w następujących terminach:

28.06.2017 - godz. 8:30-10:00

05.07.2017 - godz. 14:00-15:30

11.07.2017 - godz. 14:00-15:30

.

dr Agnieszka Zalewska-Bochenko informatyka_studenci@vp.pl

czwartek - godz. 12:00 - 13:30

Konsultacje z dn. 22.06.2017 r. są odwołane

dr Katarzyna Lewkowicz-Grzegorczyk k.grzegorczyk@uwb.edu.pl

czwartek - godz. 16:30-18:00

mgr Julita Fiedorczuk

fiedorczukjulita@uwb.edu.pl
fiedorczukjulita@wp.pl

Ostatnie konsultacje odbędą się 8:00-9:30 dn. 21.06.2017. 

Lipiec-Sierpień - urlop. 

mgr Łukasz Siemieniuk

l.siemieniuk@uwb.edu.pl środa - godz. 11:15-12:45
mgr Magdalena Tekień

m.tekien@uwb.edu.pl 
m.tekien@interia.pl

      poniedziałek - godz. 8:00-9:30