POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
Galeria
 
Katedra Finansów, Rachunkowości i Informatyki
Kierownik:
    
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
dr hab. Grażyna Michalczuk, prof. UwB g.michalczuk@uwb.edu.pl

poniedziałek - godz. 11:30-13:00

 

 
Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail   konsultacje
dr hab. Nina Siemieniuk, prof. UwB n.siemieniuk@uwb.edu.pl 

środa - godz. 8:00-9:30

dr Agnieszka Zalewska-Bochenko informatyka_studenci@vp.pl

piątek - godz. 11:45-13:15

dr Katarzyna Lewkowicz-Grzegorczyk k.grzegorczyk@uwb.edu.pl

poniedziałek - godz. 8:30-9:30 
Kampus Wydziału Matematyki, s.3006
piątek - godz. 14:30-15:00
Budynek WEiZ, s. 319

dr Łukasz Siemieniuk l.siemieniuk@uwb.edu.pl 

czwartek - godz. 9:45-11:15

dr Agnieszka Ertman a.ertman@uwb.edu.pl 

piątek - godz. 13:15-14:45

mgr Julita Fiedorczuk

fiedorczukjulita@uwb.edu.pl
fiedorczukjulita@wp.pl

piątek - godz. 9:30-11:00

mgr Magdalena Kuźma

m.kuzma@uwb.edu.pl 

 czwartek - godz. 8:10 - 9:40 

mgr Urszula Konarzewska

u.konarzewska@uwb.edu.pl 

wtorek - godz. 9:45 - 11:15 

mgr Adam Gardocki gardockia@wp.pl środa - godz. 9:30 - 11:00 
mgr Magda Wiśniewska-Kuźma m.wisniewska@uwb.edu.pl urlop