POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
Galeria
Katedra Skarbowości
Kierownik:
Imię i Nazwisko e-mail konsultacje
Dr hab. Ryta Dziemianowicz, prof. UwB r.dziemianowicz@uwb.edu.pl 

wtorek 11.00-12.30

konsultacje z dnia 18.09.2018 przeniesione na 17.09.2018 10.00-11.30

Pracownicy:
Imię i Nazwisko e-mail konsultacje
prof. dr hab. Czesław Noniewicz  

urlop

dr Aneta Kargol-Wasiluk a.kargol@uwb.edu.pl

środa 9.30-11.00

urlop 01.07.2018 - 18.09.2018

dr Anna Wildowicz-Giegiel awildowicz@interia.pl 

wtorek 13.15-14.45

urlop 01.08.2018 - 30.09.2018

dr Marian Zalesko mzalesko@uwb.edu.pl

poniedziałek 11.30-13.00

dr Adam Wyszkowski a.wyszkowski@uwb.edu.pl

urlop

mgr Renata Budlewska r.budlewska@uwb.edu.pl

piątek 13.15-14.45

mgr Mariusz Mak m.mak@uwb.edu.pl

wtorek 10.00-11.30

urlop 16.07.2018 - 31.08.2018

10.09.2018 - 20.09.2018

mgr Łukasz Zegarowicz l.zegarowicz@uwb.edu.pl 

wtorek 10.00-11.30

urlop 30.07.2018 -28.09.2018

mgr Michał Wojciuk m.wojciuk@uwb.edu.pl 

poniedziałek 10.00-11.30

Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Magda Wiśniewska mwisniewska_pfr@interia.pl  środa 13.00-14.30

 

Katedra Skarbowości serdecznie zaprasza na seminarium otwarte, na którym swoja koncepcję rozprawy doktorskiej przedstawi Pan mgr Michał Wojciuk na temat: Instrumenty fiskalne wspierające rodzine w wybranych modelach państwa dobrobytu.

Seminarium odbędzie się w dniu 19.06.2018 r. (wtorek) o godzinie 10.30 w sali 208.

Zapraszamy !