POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
Katedra Skarbowości
Kierownik:
Imię i Nazwisko e-mail konsultacje
Dr hab. Ryta Dziemianowicz, prof. UwB r.dziemianowicz@uwb.edu.pl 

wtorek 10.00-11.30 

Pracownicy:
Imię i Nazwisko e-mail konsultacje
Prof. dr hab. Czesław Noniewicz  

czwartek 16.30-18.00

Dr Aneta Kargol-Wasiluk a.kargol@uwb.edu.pl

środa 13.00-13.45
DATY
14X;28X;18XI;02XII;16XII; 20 I; 03 II (SOBOTY ZJAZDOWE)      9.45-10.45

konsultacje z 18.10.2017 przesunięte zostały na 19.10.2017 w godz. 14:30-15:15

Dr Anna Wildowicz-Giegiel awildowicz@interia.pl 

wtorek 13.00-14.30

Dr Marian Zalesko mzalesko@uwb.edu.pl

środa 11.15-12.45

Dr Adam Wyszkowski a.wyszkowski@uwb.edu.pl

urlop

Mgr Renata Budlewska r.budlewska@uwb.edu.pl urlop
Mgr Mariusz Mak m.mak@uwb.edu.pl

piątek 14.45-16.15

Mgr Łukasz Zegarowicz l.zegarowicz@uwb.edu.pl 

poniedziałek 11.30-13.00

 

Mgr Michał Wojciuk m.wojciuk@uwb.edu.pl 

poniedziałek 11.30-13.00  

Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
Mgr Magda Wiśniewska mwisniewska_pfr@interia.pl  środa 13.00-14.30