POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
Galeria
Katedra Skarbowości
Kierownik:
Imię i Nazwisko e-mail konsultacje
Dr hab. Ryta Dziemianowicz, prof. UwB r.dziemianowicz@uwb.edu.pl 

wtorek 10.00-11.30

Pracownicy:
Imię i Nazwisko e-mail konsultacje
prof. dr hab. Czesław Noniewicz  

zwolnienie lekarskie

dr Aneta Kargol-Wasiluk a.kargol@uwb.edu.pl

środa 9.30-11.00

 

dr Anna Wildowicz-Giegiel awildowicz@interia.pl 

wtorek 13.15-14.45

dr Marian Zalesko mzalesko@uwb.edu.pl

wtorek 11.30-13.00

dr Adam Wyszkowski a.wyszkowski@uwb.edu.pl

urlop

mgr Renata Budlewska r.budlewska@uwb.edu.pl

piątek 9.45-11.15

mgr Mariusz Mak m.mak@uwb.edu.pl

czwartek 10.30-12.00

mgr Łukasz Zegarowicz l.zegarowicz@uwb.edu.pl 

środa 11.30-13.00

mgr Michał Wojciuk m.wojciuk@uwb.edu.pl 

czwartek 11.30-13.00

Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Magda Wiśniewska mwisniewska_pfr@interia.pl  środa 13.00-14.30

 

Katedra Skarbowości oraz Katedra Nauk o Przedsiębiorstwie serdecznie zapraszają na seminarium otwarte, na którym zostanie przedstawiona koncepcja rozprawy doktorskiej Pani mgr Sylwii Żero na temat: Czynniki determinujące kształtowanie przedsiębiorczości w Polsce. Na seminarium zostanie również zaprezentowana wstępna koncepcja rozprawy doktorskiej mgr. Mariusza Mak nt.: Kategoria wolności i sprawiedliwości w kontekście opodatkowania dochodów osobistych.

Seminarium odbędzie się w dniu 15.05.2018 r. (wtorek) o godzinie 10.30 w sali 208.

Zapraszamy !