Dr hab. Ewa Roszkowska, prof. UwB współautorem pracy nagrodzonej przez Wydawnictwo Springer

Miło nam poinformować, że zespół naukowy w składzie dr hab. Tomasz Wachowicz (prof. UE), prof. Gregory Kersten i dr hab.  Ewa Roszkowska (prof UwB) otrzymał nagrodę drugą nagrodę Wydawnictwa Springer za najlepszą publikację konferencyjną w ramach konferencji Group Decision and Negotiation 2018 (Nanjing, Chiny, 9-13 czerwiec 2018), opublikowaną w wydawnictwie Lecture Notes in Business Information Processing, indeksowanym w Wos i Scopus. Artykuł powstał w ramach projektu naukowego NCN 2016/21/B/HS4/01583 pt. „Wspomaganie negocjacji dwustronnych z uwzględnieniem myślenia heurystycznego oraz ograniczeń poznawczych negocjatorów”, którego Pani Profesor jest kierownikiem.

Gratulujemy!