Drużyna UWB o Puchar 10-lecia Klastra Obróbki Metali Metalklaster Cup

Drużyna UwB w sobotę, 4 listopada, w hali Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku w składzie dr Mariusz Citkowski (kapitan), dr Tomasz Dębowski, dr Paweł Jamróz, dr Jacek Marcinkiewicz,  mgr Michał Wojciuk oraz mgr Łukasz Zegarowicz (pracownicy naukowo-dydaktyczni Wydziału Ekonomii i Zarządzania UwB) rywalizowali z dużą determinacją w turnieju futsalu o Puchar 10-lecia  Klastra Obróbki Metali Metalklaster Cup. W Turnieju udział wzięło ponad 100 zawodników z 12 drużyn - firmy członkowskie i partnerzy strategiczni Klastra Obróbki Metali (w tym UwB). Nie brakowało emocji i twardej walki bark w bark. Jednak mimo poświecenia i waleczności drużynie UWB nie udało się tym razem wywalczyć miejsca w pierwszej trójce - podium ustawiono za daleko... Gratulujemy Zwycięzcom i Organizatorom Metalklaster Cup. Jak zapowiedzieli Organizatorzy, to nie jest ostatni turniej firm i partnerów strategicznych zrzeszonych w Klastrze Obróbki Metali. Tym samym drużyna UwB nie powiedziała ostatniego słowa...