Wygrana naszej studentki w II edycji konkursu Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Białymstoku

Szanowni Państwo,
mam przyjemność poinformować, iż w II edycji Konkursu Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Białymstoku na najlepszą pracę magisterską i dyplomową, dotyczącego prac napisanych i obronionych w roku 2018 w obszarze "Gospodarka oparta na wiedzy", w kategorii prac magisterskich I nagrodę zdobyła tegoroczna absolwentka Wydziału Ekonomii i Zarządzania UwB Pani Mgr Paulina Murawska za pracę "Kapitał intelektualny i jego pomiar (na przykładzie Fabryki Mebli “Forte” S.A.)". Promotorem nagrodzonej  pracy była Pani dr hab. Grażyna Michalczuk, prof. UwB.

Wręczenie nagród odbędzie się 7.12.2018 w czasie XIX Podlaskiego Forum Ekonomistów na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Serdecznie gratulujemy!

dr hab. Ewa Gruszewska, prof. UwB