XIII edycja Letniej Szkoły Innowacji

Szanowni Państwo,

W imieniu Katedry Ekonomii Politycznej Uniwersytetu w Białymstoku, Katedry Marketingu, Katedry Przedsiębiorczości i Polityki Przemysłowej Uniwersytetu Łódzkiego oraz Stowarzyszenia Organizatorów Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XIII edycji Letniej Szkoły Innowacji, która odbędzie się w Białymstoku,  w terminie 3 –5  września 2019 r.

Wiodącym zagadnieniem tegorocznej edycji Szkoły Letniej Innowacji jest:
"Zdolność innowacyjna małych i średnich przedsiębiorstw"

Wymiernym rezultatem seminarium będą publikacje, przygotowane na bazie materiałów i wyników dyskusji, wydane w czasopismach i zeszytach naukowych. W tym roku artykuły, po pozytywnym zrecenzowaniu, będą mogły ukazać się w OPTIMUM ECONOMIC STUDIES – Wydawnictwo Uniwersytetu w Białymstoku.

Tym z Państwa, którzy już zgłosili swój udział w planowanym wydarzeniu, bardzo dziękuję, a tych z Państwa, którzy jeszcze tego nie zrobili serdecznie zapraszam do przesyłania zgłoszeń.

w imieniu Zespołu Organizacyjnego
mgr inż. Magdalena Skoneczna