POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony

Zaproszenie na konferencję 5th AIB-CEE Chapter Conference (Kraków 2018)

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na 5th AIB-CEE Chapter Annual Conference na temat "International Entrepreneurship as the bridge between international economics and international business", która odbędzie się w Krakowie w dniach 12-14 września 2018.

Organizatorem konferencji jest Katedra Handlu Zagranicznego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

AIB-CEE jest częścią prestiżowego stowarzyszenia naukowego Academy of International Business (AIB) mającego swoją siedzibę w
Michigan (USA). 

 

System składania zgłoszeń (dla artykułów) jest już dostępny na stronie: http://meetings.aib.msu.edu/cee/2018/(ostateczny termin to 30 kwietnia 2018 r.).
Rejestracja na konferencję jest uruchomiona na stronie: http://aibcee2018.uek.krakow.pl/?page_id=42


Proponujemy bardzo dobre możliwości publikacyjne (3 czasopisma z impact factor, 4 czasopisma w SCOPUS, 21 dobrych czasopism regionalnych – szczegóły znajdą Państwo na stronie http://aibcee2018.uek.krakow.pl/?page_id=40 ).

W tym roku postaramy się skupić także na bogatym programie integracyjnym, zgodnie z wyrażoną przez uczestników ubiegłorocznej konferencji (w Lublanie) potrzebą kontaktów nieformalnych. Planujemy zatem również wydarzenia towarzyskie (karaoke, kręgle, clubbing) i dodatkowo (opcjonalnie) program turystyczny (szczegóły: http://aibcee2018.uek.krakow.pl/?page_id=850 ). Według amerykańskich magazynów turystycznych Kraków jest jednym z 5 najchętniej wybieranych miejsc podróży w Europie.

Ulotka