Zaproszenie na konferencję „Organizacje pozarządowe na rzecz społeczeństwa obywatelskiego"

Szanowni Państwo,

dziękując i doceniając Państwa obecność, wkład i zaangażowanie w minionych latach w organizowanych Konferencjach z cyklu „Perspektywy rozwoju sektora NGO" mamy zaszczyt już teraz Państwa poinformować i uprzejmie zaprosić na tegoroczną Konferencję, która odbędzie się pod hasłem: „Organizacje pozarządowe na rzecz społeczeństwa obywatelskiego" w dniach 20-21 października br. w Auli Cytrynowej w Centrum Konferencyjnym UWM w Olsztynie.

Podstawowe informacje:

1/ Opłata konferencyjna:

350 zł - udział w konferencji z wygłoszeniem referatu, wyżywieniem i drukiem materiałów pokonferencyjnych w formie monografii,

200 zł - nadesłanie referatu do druku bez czynnego udziału w konferencji,

200 zł – opłata dla studentów studiów doktoranckich (III stopnia) oraz dla studentów (studia I i II stopnia) – udział w konferencji z wygłoszeniem referatu, wyżywieniem i drukiem materiałów pokonferencyjnych w formie monografii,

150 zł – udział w konferencji z wyżywieniem, bez wygłoszenia referatu i bez druku artykułu.

2/ Ostateczny termin składania referatów do druku kończy się w dniu Konferencji.

Szczegółowe informacje zostaną Państwu przekazane niebawem wraz z oficjalnym zaproszeniem.

w imieniu Komitetu Organizacyjnego

dr Michał Hejbudzki