POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony

Opiekunowie praktyk w roku akademickim 2016/2017

 

Kierunek

Opiekunowie

 

Ekonomia stacjonarna

 dr Elżbieta Misiewicz
dr Aneta Kargol-Wasiluk
mgr Emilia Jankowska
dr Paweł Piątkowski
dr Marian Zalesko

Ekonomia niestacjonarna

dr Elżbieta Misiewicz
dr Aneta Kargol-Wasiluk
dr Marian Zalesko

Ekonomiczno-prawny

dr Tomasz Dębowski
dr Jacek Marcinkiewicz

Logistyka

dr Paweł Piątkowski 

Międzynarodowe stosunki gospodarcze

dr Magdalena Owczarczuk

Zarządzanie stacjonarne

 dr Marek Kruk
dr Magdalena Owczarczuk

Zarządzanie niestacjonarne

 dr Marek Kruk
dr Magdalena Owczarczuk

 

Osoba

Kontakt e-mail

Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017

dr Marian Zalesko

mzalesko@uwb.edu.pl

czwartek 11.30-13.00 

 dr Aneta Kargol-Wasiluk

a.kargol@uwb.edu.pl

środa 9.30-11.00

dr Elżbieta Misiewicz 

e.misiewicz@uwb.edu.pl

czwartek  11:40-13:10 

dr Paweł Piątkowski

p.piatkowski@uwb.edu.pl

piątek 11.15-12.45 

dr Jacek Marcinkiewicz

marcinkiewicz_j@o2.pl

wtorek 11:15-12:45 

dr Marek Kruk

marek.kruk@uwb.edu.pl

poniedziałek 10.00-11.30 

dr Tomasz Dębowski

debal@poczta.onet.pl

wtorek, godz. 11.45-13.15

dr Magdalena Owczarczuk

m.owczarczuk@uwb.edu.pl

czwartek 13.15-14.45

mgr Emilia Jankowska

e.jankowska@uwb.edu.pl

poniedziałek 9:00-9:45
wtorek 16:30-17:15