POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony

Opiekunowie praktyk w roku akademickim 2017/2018

 

Kierunek

Opiekunowie

 

Ekonomia stacjonarna

mgr Emilia Jankowska
dr Elżbieta Misiewicz (PII, BAN)
dr Paweł Piątkowski
dr Marian Zalesko 

Ekonomia niestacjonarna

mgr Emilia Jankowska
dr Elżbieta Misiewicz
dr Marian Zalesko

Ekonomiczno-prawny

dr Tomasz Dębowski
dr Jacek Marcinkiewicz

Logistyka

dr Paweł Piątkowski 

Międzynarodowe stosunki gospodarcze

dr Magdalena Owczarczuk

dr Jacek Marcinkiewicz

Zarządzanie stacjonarne

 dr Marek Kruk
dr Magdalena Owczarczuk

 

 

 

Osoba

Kontakt e-mail

Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

dr Tomasz Dębowski

debal@poczta.onet.pl

Poniedziałek godz. 12.45-13.15

mgr Emilia Jankowska

e.jankowska@uwb.edu.pl

Poniedziałek 11:30-13:00

dr Marek Kruk

marek.kruk@uwb.edu.pl

Poniedziałek 10:00-11:30 s. 225

dr Jacek Marcinkiewicz

marcinkiewicz_j@o2.pl

Poniedziałek 11:15 – 12:45

dr Elżbieta Misiewicz 

e.misiewicz@uwb.edu.pl

Wtorek godz. 14:50-16:20

dr Magdalena Owczarczuk

m.owczarczuk@uwb.edu.pl

Poniedziałek 10.00-11.30

dr Paweł Piątkowski

p.piatkowski@uwb.edu.pl

Środa 11.15-12.45, sala 234

dr Marian Zalesko

mzalesko@uwb.edu.pl

Wtorek 11:30-13:00