Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o stypendium konferencyjnym dla studentów i młodych naukowców na udział w Regional Studies Association Annual Conference 2018 w Lugano (http://www.regionalstudies.org/conferences/conference/rsa-lugano-2018).
Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej (studenci: £181; młodzi naukowcy: £206) oraz rocznego członkostwa w RSA (studenci: £38; młodzi naukowcy: £60), a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 500 zł.
O stypendium mogą ubiegać się studenci studiów licencjackich, magisterskich oraz doktoranci i młodzi naukowcy do 5 lat po doktoracie.
Więcej informacji o stypendium znajduje się w załączonym pliku, a także na stronach: www.euroreg.uw.edu.pl oraz www.rsa.uw.edu.pl

Z poważaniem,
Dr hab. Agnieszka Olechnicka – dyrektor Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i lokalnych EUROREG, Uniwersytet Warszawski
Dr hab. Maciej Smętkowski – przewodniczący Sekcji Polskiej RSA