Galeria

W latach 2008-2016 Wydział podpisał i realizował umowy o współpracy z Międzynarodową Akademią Bałtycką (Litwa), Homelskim Państwowym Uniwersytetem im. Franiszka Skoriny w Homlu (Białoruś), Wołyńskim Państwowym Uniwersytetem im. Łesi Ukrainki w Łucku, Károly Róbert College (Węgry), Grodzieńskim Państwowym Uniwersytetem im. Janki Kupały (Białoruś) oraz Tarnopolskim Narodowym Uniwersytetem Ekonomicznym (Ukraina). W 2017 r. Wydział Ekonomii i Zarządzania podpisał kolejną umowę – z Narodowym Uniwersytetem Lwowskim im. Iwana Franki (Ukraina).

WYKAZ OBOWIĄZUJĄCYCH UMÓW BILATERALNYCH

28.12.2012

27.12.2017

PROGRAMY MIĘDZYNARODOWE

W listopadzie 2016 r. Wydział Ekonomii i Zarządzania UwB włączył się w inicjatywę Global Scholars. Global Scholars to międzynarodowa społeczność edukacyjna łącząca studentów kierunków ekonomicznych oraz praktyków obejmująca już 130 instytucji edukacyjnych z 78 państw na świecie.  Udział w programie umożliwia m.in.  szkolenia on-line czy dostęp do badań (wszystkie działania edukacyjne oraz członkostwo są bezpłatne). Uczestnicy Global Scholars mają ponadto możliwość udziału w międzynarodowych stażach.

Zachęcamy do rejestracji na stronie: http://thecge.net/global-scholars/

Aby zarejestrować się należy podać unikalny kod Wydziału –można otrzymać go w Dziekanacie Wydziału.