POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
Galeria

Zakład Ekonometrii i Statystyki:
Kierownik:

  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
dr hab. Józef Rogowski,   prof.UwB     rogowski@uwb.edu.pl     

 

poniedziałek 13:15 - 14:45

 

Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail   konsultacje
dr hab. Ewa Roszkowska,  prof.UwB erosz@o2.pl

 środa 16:30 - 18:00 

dr Paweł Jamróz p.jamroz@uwb.edu.pl

 urlop

dr Beata Madras-Kobus b.kobus@uwb.edu.pl

wtorek 11:00 - 12:30  

dr Jacek Marcinkiewicz marcinkiewicz_J@o2.pl

środa 11:30 - 13:00

dr Elżbieta Misiewicz e.misiewicz@uwb.edu.pl

wtorek 13:05 - 14:35

dr hab. Dorota Perło dorota.perlo@uwb.edu.pl    

poniedziałek 13:30 - 15:00

dr Iwona Skrodzka i.skrodzka@uwb.edu.pl

piątek 9:45 - 11:15

mgr Paweł Konopka

 p.konopka@uwb.edu.pl 

poniedziałek 8:30 - 10:00

mgr Grzegorz Koronkiewicz

g.koronkiewicz@gmail.com

czwartek 16:45 - 18:15

 

 

Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Paweł Konopka    
mgr Renata Karwowska   urlop
mgr Grzegorz Koronkiewicz    
mgr Ewa Piotrowska