POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
Galeria

Zakład Ekonometrii i Statystyki:
Kierownik:

  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
dr hab. Józef Rogowski,   prof.UwB     rogowski@uwb.edu.pl     

wtorek 13:15 - 14:45

 

Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail   konsultacje
dr hab. Ewa Roszkowska,  prof.UwB erosz@o2.pl

 dr hab. Ewa Roszkowska,  prof.UwB, przebywa na urlopie naukowym

dr Paweł Jamróz p.jamroz@uwb.edu.pl

poniedziałek  16:45 - 18:15

dr Beata Madras-Kobus b.kobus@uwb.edu.pl

wtorek 12:30 - 14:00  

dr Jacek Marcinkiewicz marcinkiewicz_J@o2.pl

poniedziałek 11:15 - 12:45

dr Elżbieta Misiewicz e.misiewicz@uwb.edu.pl

wtorek 14:50 - 16:20

Uwaga!

20 i 27 czerwca  konsultacje odbędą się w godz. 12:00-13:30.

W lipcu konsultacje odbywać się będą w poniedziałki w godz.
10:00-11:30
dr Dorota Perło dorota.perlo@uwb.edu.pl    

środa 16.00-17.30

dr Iwona Skrodzka i.skrodzka@uwb.edu.pl

środa 10:00 - 11:30

mgr Paweł Konopka

 p.konopka@uwb.edu.pl 

czwartek 16:30 - 18:00

 

 

Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Paweł Konopka    
mgr Renata Karwowska   urlop
mgr Grzegorz Koronkiewicz    
mgr Ewa Piotrowska