POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony

Zakład Ekonometrii i Statystyki:
Kierownik:

  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
dr hab. Józef Rogowski,   prof.UwB      rogowski@uwb.edu.pl     

wtorek 9:45 - 11:15 

 

Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail   konsultacje
dr hab. Ewa Roszkowska,  prof.UwB erosz@o2.pl

wtorek 8:15 - 9:45

Od 2 lipca 2017r. dr hab. Ewa Roszkowska,  prof.UwB, przebywa na urlopie wypoczynkowym.

dr Paweł Jamróz p.jamroz@uwb.edu.pl

poniedziałek 15.15 - 16.45

dr Beata Madras-Kobus b.kobus@uwb.edu.pl

17.07 - 31.08.2017 urlop

dr Jacek Marcinkiewicz marcinkiewicz_J@o2.pl

wtorek 11:15-12:45

dr Elżbieta Misiewicz e.misiewicz@uwb.edu.pl

wtorek  12:00-13:30

dr Dorota Perło dorota.perlo@uwb.edu.pl    

środa 14.45-16.15

dr Iwona Skrodzka i.skrodzka@uwb.edu.pl

urlop

mgr Paweł Konopka

 p.konopka@uwb.edu.pl 

poniedziałek 12:30 - 14:00

 

 

Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Paweł Konopka    
mgr Renata Karwowska   urlop
mgr Grzegorz Koronkiewicz    
mgr Ewa Piotrowska