POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony

Zakład Ekonometrii i Statystyki:
Kierownik:

  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
dr hab. Józef Rogowski,   prof.UwB     rogowski@uwb.edu.pl     

wtorek 13:15 - 14:45

Uwaga!

W terminach 15 i 29 maja, 5 i 12 czerwca br. konsultacje odbędą się w godzinach 14:45-16:15. 

 

 

Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail   konsultacje
dr hab. Ewa Roszkowska,  prof.UwB erosz@o2.pl

 dr hab. Ewa Roszkowska,  prof.UwB, przebywa na urlopie naukowym

dr Paweł Jamróz p.jamroz@uwb.edu.pl

poniedziałek  16:45 - 18:15

dr Beata Madras-Kobus b.kobus@uwb.edu.pl

 

wtorek 12:30 - 14:00

Konsultacje dr Beaty Madras-Kobus z dnia 8.05.2018 zostały przełożone na 
dzień 22.05.2018 na godz. 14-15.30

  

dr Jacek Marcinkiewicz marcinkiewicz_J@o2.pl

poniedziałek 11:15 - 12:45

dr Elżbieta Misiewicz e.misiewicz@uwb.edu.pl

wtorek 14:50 - 16:20

Uwaga!

Dnia 8.05 i 22.05 konsultacje odbędą się w godz. 16:30-18:00.

dr Dorota Perło dorota.perlo@uwb.edu.pl    

wtorek 16.00-16.45

środa 16.00-16.45

s. 305

dr Iwona Skrodzka i.skrodzka@uwb.edu.pl

środa 10:00 - 11:30

mgr Paweł Konopka

 p.konopka@uwb.edu.pl 

czwartek 16:30 - 18:00

 

 

Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Paweł Konopka    
mgr Renata Karwowska   urlop
mgr Grzegorz Koronkiewicz    
mgr Ewa Piotrowska