POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony

Zakład Ekonometrii i Statystyki:
Kierownik:

  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
dr hab. Józef Rogowski,   prof.UwB     rogowski@uwb.edu.pl     

poniedziałek 11:30 - 13:00 

 

Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail   konsultacje
dr hab. Ewa Roszkowska,  prof.UwB erosz@o2.pl

 dr hab. Ewa Roszkowska,  prof.UwB, przebywa na urlopie naukowym

dr Paweł Jamróz p.jamroz@uwb.edu.pl

wtorek 10:00 - 11:30 

dr Beata Madras-Kobus b.kobus@uwb.edu.pl

 

środa 11.15 - 12.45

 

Uwaga!

Konsultacje dr Beaty Madras-Kobus dniu 6.12.2017 zostały odwołane z 
powodu choroby

dr Jacek Marcinkiewicz marcinkiewicz_J@o2.pl

poniedziałek 11:15 - 12:45

dr Elżbieta Misiewicz e.misiewicz@uwb.edu.pl

piątek 11:40 - 13:10

 

Konsultacje dr E. Misiewicz z dnia 8 grudnia zostały przełożone na dzień 6 grudnia na godz. 11:30-13:00. W dniach od 8 do 30 grudnia 2017 dr E. Misiewicz przebywa na urlopie.

dr Dorota Perło dorota.perlo@uwb.edu.pl    

poniedziałek: 15.45-16.45

środa: 18.15-18.45

Uwaga! Konsultacje z dnia 13 - 11 - 2017r. zostają odwołane.

dr Iwona Skrodzka i.skrodzka@uwb.edu.pl

środa 9:30 - 11:00

mgr Paweł Konopka

 p.konopka@uwb.edu.pl 

środa 16:30 - 18:00

 

 

Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Paweł Konopka    
mgr Renata Karwowska   urlop
mgr Grzegorz Koronkiewicz    
mgr Ewa Piotrowska