POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony

Zakład Ekonometrii i Statystyki:
Kierownik:

  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
dr hab. Józef Rogowski,   prof.UwB     rogowski@uwb.edu.pl     

poniedziałek 11:30 - 13:00 

 

Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail   konsultacje
dr hab. Ewa Roszkowska,  prof.UwB erosz@o2.pl

 dr hab. Ewa Roszkowska,  prof.UwB, przebywa na urlopie naukowym

dr Paweł Jamróz p.jamroz@uwb.edu.pl

wtorek 10:00 - 11:30 

dr Beata Madras-Kobus b.kobus@uwb.edu.pl

 

środa 13:00 - 14:30

 

Uwaga!

Konsultacje dr Beaty Madras-Kobus z dnia 18.10.2017 zostały
przeniesione na dzień 15.11.2017 w godz. 11.30-13.00

dr Jacek Marcinkiewicz marcinkiewicz_J@o2.pl

wtorek 11:15 - 12:45

dr Elżbieta Misiewicz e.misiewicz@uwb.edu.pl

piątek 11:40 - 13:10.

dr Dorota Perło dorota.perlo@uwb.edu.pl    

poniedziałek: 15.45-16.45

środa: 18.15-18.45

dr Iwona Skrodzka i.skrodzka@uwb.edu.pl

środa 9:30 - 11:00

mgr Paweł Konopka

 p.konopka@uwb.edu.pl 

środa 16:30 - 18:00

 

 

Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Paweł Konopka    
mgr Renata Karwowska   urlop
mgr Grzegorz Koronkiewicz    
mgr Ewa Piotrowska