POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
Zakład Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego
Kierownik:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
Dr hab. Marzanna Poniatowicz, prof. UwB  m.poniatowicz@uwb.edu.pl

wtorek 8.15-9.45 p. 107

 

Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail   konsultacje

 Prof. zw. dr hab. Teresa Mróz

 teresamroz.uwb@gmail.com

środa 11.30-13.00

Dr Anna Augustyn a.augustyn@uwb.edu.pl

urlop naukowy w roku akademickim 2016/2017

Dr Dorota Wyszkowska d.wyszkowska@uwb.edu.pl

środa 15,30-16,30 s. 229

 urlop w dniach 23-29.06.2017, 17-31.07.2017 oraz 28.08-15.09.2017.

Dr Joanna Prystrom j.prystrom@uwb.edu.pl

środa 8.00-9.30

 

 Mgr Ewelina Piekarska  e.piekarska@uwb.edu.pl  wtorek 8.00-9.30
Dr Alicja Gołębiowska (umowa - zlecenie) a.golebiowska@uwb.edu.pl

 

 

 

Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Ewa Kuzionko-Ochrymiuk - III rok ekuzionko-ochrymiuk@o2.pl
wtorek 13.00-14.30

od dnia 13.06.2017 r. zostają przeniesione z godz. 13.00 - 14.30 na godz. 14.00-15.30
mgr Natalia Tuchlińska - II rok    
mgr Małgorzata Roszkowska - I rok   piątek 8.30-10.00