Zaproszenie na III Forum Dokorantów Nauk Ekonomicznych

Szanowni Państwo,

Koło Naukowe Doktorantów WNEiZ UMK ma zaszczyt zaprosić na III Forum Doktorantów Nauk Ekonomicznych, które odbędzie się 7 czerwca 2019, na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Forum Doktorantów Nauk Ekonomicznych to ogólnopolska, interdyscyplinarna i BEZPŁATNA konferencja, mająca na celu wymianę poglądów oraz prezentację wyników badań.

Przewidujemy publikację 8 WYBRANYCH REFERATÓW w formie recenzowanej monografii. Wymogi redakcyjne znajdują się w załączniku, prosimy o skorzystanie z gotowego szablonu.

Na zgłoszenia czekamy do 1 maja 2019. Prosimy o skorzystanie  z formularza rejestracyjnego, link zamieszczamy poniżej.

Koło Naukowe Doktorantów WNEiZ UMK